למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

הלוואה לכל מטרה

 

1. יש לנו משכנתא. אנחנו מעוניינים להגדיל אותה. אפשרי ?

 

אפשרות להגדיל משכנתא קיימת וליטול הלוואה לכל מטרה אכן קיימת, אולם בחינת אפשרות שכזו מורכבת  מפרמטרים רבים, וכל בקשה נבחנת לגופה, על פי מדיניות האשראי של הבנקים השונים. 

 

משכנתא לכל מטרה היא הלוואה ארוכת טווח הניתנת כנגד שיעבוד דירה או בית הקיימים זה מכבר ברשותכם. כספי ההלוואה מועברים היישר לחשבונכם ויאפשרו לכם  לכסות הוצאות גדולות מסוגים שונים החל משיפוצים, השכלה גבוהה ורכישת רכב ועד לעזרה לילדים, כיסוי הלוואות קיימות ואף הקמת עסק.


 

2. לאילו מטרות באמת ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?

 

בניגוד לשמה המטעה הלוואה לכל מטרה בהחלט צריכה להיות בעלת מטרה מוגדרת. חברות הביטוח והבנקים נותני הלוואה נותנים הלוואה מסוג זה עפ"י מדיניות האשראי שלהם, וככלל רואים בבקשות הלוואה לא מוגדרות סיכון ולכן הן נוטות לדחות בקשות מהסוג הזה, במיוחד כאשר מדובר בסכומים גבוהים.

 


3. כיצד יועצים שלנו עוזרים לכם?

 

יועצי המשכנתא המנוסים שלנו מכירים את המוצרים הפיננסים של כל הבנקים ופועלים לאישור משכנתא לכל מטרה עבור לקוחותינו בתנאם מיטביים. אנו נבדוק עבורכם את כל הפרטים הגדולים והקטנים, ונגדיל את הסיכוי לאשר את המשכנתא שלכם ולשפר את התנאים המוצעים בה. אנו מתוגמלים על בסיס הצלחה בלבד, כך שהצלחה שלנו היא הצלחה שלכם.

 


4. גם אם יש לכם משכנתא על הדירה, ניתן ליטול עוד הלוואה 

 

ניתן ליטול משכנתא לכל מטרה גם בגין דירה עם משכנתא קיימת, בכפוף למדיניות הבנקים השונים. כל בקשת משכנתא לכל מטרה שונה מרעותה ורצוי שתבחן לגופו של עניין. לא כל פתרון המתאים לשכן שלכם מתאים גם לכם בשל פרמטרים רבים ומגוונים ובניהם: מטרת המשכנתא המבוקשת, גובה האשראי המבוקש, גילאי המבקשים, המצב הפיננסי של המבקשים, שווי הנכס, ההיסטוריה האשראית של מבקשי המשכנתא, תוכניות עתידיות לסילוק המשכנתא ועוד. יועצנו יבחנו את הבקשה שלכם לגופה בפגישה ראשונית ללא עלויות ובסופה תדעו על הלוואה לכל מטרה כל מה שרציתם לדעת ולא היה מי שיספר לכם.