למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

כמה עולה למחזר משכנתא?

 

מחזור משכנתא יכול לחסוך סכומים מדהימים של עשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת, הפרישה מהמשכנתא הקיימת עשויה להיות יקרה מאוד ולעלות אלפי ועשרות אלפי שקלים. לא פעם עלות מחזור המשכנתא גבוה מהחסכון שהמחזור מייצר.

 

בבואכם לבחון כדאיות המחזור יש לקחת בחשבון לא רק את הקנסות ועמלות הפרעון השונות, כי אם גם את עלויות חידוש הביטוחים, השמאות, עמלת המשכנתא החדשה ואגרות השיעבודים החדשים בטאבו\מנהל מקרקעי ישראל ורשם המשכונות.

 

בטרם קבלת החלטה האם למחזר את המשכנתא, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, שיבדקו עבורכם את המשכנתא הנוכחית ואת כדאיות המחזור שלה. יועצי המשכנתא שלנו יבדקו עבורך בפגישה ראשונית ולא מחייבת את כדאיות מחזור המשכנתא שלכם  ובמידה וישנה כדאיות כזו, אנו נבחן עבורך את כלל האפשרויות השונות והעדכניות שעומדות בפניך בבנקים השונים. העמלה שלנו היא נגזרת מהחסכון שאנו נייצר לך במחזור המשכנתא. כך שהאינטרס שלכם בחסכון המשכנתא זהה לאינטרס שלנו לחסוך לכם כמה שיותר.
   

אילו עמלות קיימות בבנקים השונים?


1. עמלת פרעון מוקדם - חלה על לווה, כאשר הוא מבקש לצאת ממסלול המשכנתא בריבית קבועה אליו התחייב. כתוצאה ממהלך שכזה, הבנק שהלווה את הכסף יכול להימצא במצב בו הוא מפסיד כסף, שכן בעת חתימת חוזה המשכנתא, חושב הרווח העתידי כתוצאה מתשלומי הריבית העתידיים. עמלה זו מחושבת עפ"י נוסחה של  בנק ישראל ונגזרת מפערי הריבית בין התקופה בה נלקחה המשכנתא, ובין הריבית האפקטיבית ביום הפירעון המוקדם.

 

בנוסף, מביאה הנוסחה לידי ביטוי גם את הערך העתידי של תשלום החוב, כתוצאה מעליית המדד. כך יוצא, שהבנק מקבל בבת אחת את כל הכסף שנותר לתשלום החוב, וגם את הרווח העתידי שהיה מקבל, לו לא היה הלקוח מחזיר את המשכנתא. לעיתים, עמלת הפרעון המוקדם גבוהים יותר מהחסכון ולכן חשוב מאוד לערוך בדיקה יסודית ומקצועית בנושא.

 
2. עמלת אי הודעה מוקדמת- עמלה בשיעור 0.1% מהסכום הנפרע נגבית מכל לווה שלא הודיע לבנק לפחות 10 ימים מראש, ובכתב, על כוונתו לבצע פרעון מוקדם של המשכנתא.


3. עמלת מדד ממוצע- עמלה הנגבית כאשר המשכנתא נפרעת בין ה-1 ל -15 לחודש. העמלה נגבית בגין הפרשי ההצמדה ואופן חישובה הוא: הסכום הנפרע כפול מחצית השיעור הממוצע של השינוי במדד ב-12 המדדים האחרונים שפורסמו לפני יום הפרעון.


4. עמלה תפעולית- עמלה הנגבית בסכום אחיד לכל סוגי המשכנתאות. כיום עומד שיעור העמלה על סך 60 ש"ח.

 

בדיקת כדאיות מחזור משכנתא ללא תשלום

 

יועצי המשכנתא שלנו יבדקו עבורכם בפגישה ראשונית את הכדאיות למחזור המשכנתא שלכם. במידה ואכן תהיה כדאיות שכזו, אנו נעשה את כל הליכי המחזור הבירוקרטיים איתכם ועבורכם. העבודה שלנו היא למצוא לכם את המסלולים הנכונים בבנקים הנכונים, אפילו בסניפים הנכונים. התקשרות איתנו מתחילה בפגישה ראשונית ללא תשלום עם יועץ משכנתא שלנו, שבמהלכה נבחן יחד את כל האופציות העומדות לך בבנקים השונים.

 

כמה עולה השרות שלנו ?

 

איננו מתוגמלים ע"י שום מוסד בנקאי הנמצא בניגוד אינטרסים עם נוטלי המשכנתא ועל כן אין לנו עדיפות לבנק זה כזה או אחר. אנו פועלים לייצוג האינטרסים של לקוחותנו בלבד ולמקסום תנאיהם מול המוסדות הפיננסים. אנו מלווים את לקוחותינו החל מהגשת בקשת האשראי בבנק ועד קבלת הכספים בפועל, כולל שמאות מקרקעין וליווי עורך דין צמוד ומתוגמלים על בסיס הצלחה ותוצאות בלבד.