למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

כמה אנחנו חוסכים לך ?

 

עו"ד רבקה דניאלי:  עשרות ומאות אלפי שקלים! עם יועץ משכנתא נכון לצדכם, תוכלו לחסוך 100,000 עד 200,000 שקלים.  הכיצד? 

 

פערי המידע הקיימים בין הגוף הגדול נותן המשכנתא, המצוייד בטובי עורכי הדין במשק, לאזרח מן השורה, שאינו מתמצא במשכנתאות ובהסכמי ההלוואה עולה בסופו של יום לנוטל המשכנתא עשרות ומאות אלפי שקלים הזורמים לקופות הבנקים. המומחיות שלנו היא לגשר על פערי המידע האלה, להיכנס לנעלי הלקוח ולתכנן יחד את המשכנתא המשתלמת והחסכונית בותר. 

 

1. מה זה תכנון משכתא ?

 

אם זוג צעיר יקח את המשכנתא הנפוצה, שנציגי הבנק ישמחו לקדם, הוא לא יסלק שקל אחרי עשר שנים, זמן הממוצע בישראל למגורים בבית ראשון. לקוחות שלנו מסלקים לפחות שליש מהמשכנתא שלהם בזמן הזה הודות לתכנון משכנתא נבון. אז מה אם חסכת 35 שקלים בחודש כי עשיתם מכרז ריביות בין הבנקים ?

 

2. על מה למעשה אני חותם בהסכם ההלוואה בבנק?

 

כשאדם חותם על משכנתא למעשה הוא חותם על הסכם משפטי מחייב בסכומי  עתק ולעשרות שנים. מאותו רגע נוטל המשכנתא מחוייב למלוא תוכן הסכם ההלוואה. הסכם זה נבנה ע"י צד אחד בלבד, המוסד הפיננסי, הגדול מנוטל המשכנתא בעשרות מונים, כשלצידו טובי עורכי הדין במשק. במטרה אחת, להגן על  האינטרסים של הבנק. אנו מתמחים בבחינת ובחירת הסכמי הלוואה, וכל לקוחותינו חותמים על הסכם ההלוואה בבנק אך ורק בליווי ובנוכחות עו"ד המתמחה בהסכמי הלוואה בנקאיים.


3. אז אולי בכל זאת כדאי שעם מומחים יתעסקו מומחים?

 

העבודה שלנו היא למצוא לכם את המסלולים הנכונים בבנקים הנכונים, אפילו בסניפים הנכונים. התקשרות איתנו מתחילה בפגישה ראשונית עם יועץ משכנתא שלנו, שבמהלכה נבחן יחד את כל האופציות העומדות לך בבנקים השונים. יועצי המשכנתא שלנו מתמצאים במוצרים הפיננסים של כל הבנקים בכל רגע נתון, ויגייסו עבורכם משכנתא ארוכת טווח, שתאפשר לכם להיערך מראש לתנודות במשק, במשפחה וביכולת ההחזר שלכם בעתיד.

 

הניסיון שלנו מלמד שתכנון משכנתא ארוך טווח, והערכה של שינויים אפשריים בעתיד, יאפשר לכם ניהול נכון של כלכלת המשפחה וימנע טעויות יקרות ולרב גם בלתי הפיכות. יועצינו מבינים את מורכבות המשכנתא ויודעים איך לחסוך לך מאות אלפי שקלים.

 

4. כמה עולה השרות שלנו ?

 

איננו מתוגמלים ע"י שום מוסד בנקאי הנמצא בניגוד אינטרסים עם נוטלי המשכנתא ועל כן אין לנו עדיפות לבנק זה כזה או אחר. אנו פועלים לייצוג האינטרסים של לקוחותנו בלבד ולמקסום תנאיהם מול המוסדות הפיננסים. אנו מלווים את לקוחותינו החל מהגשת בקשת האשראי בבנק ועד קבלת הכספים בפועל, כולל שמאות מקרקעין וליווי עורך דין צמוד ומתוגמלים על בסיס הצלחה ותוצאות בלבד.