למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

מחזור הלוואה מסחרית קיימת

 

1. מה מאפשר מחזור הלוואה קיימת ?

 

מחזור הלוואה הוא למעשה כמעט כל שינוי שבעל ההלוואה מבקש לערוך בהסכם ההלוואה המקורי שלו, לרבות שינוי מסלולים או מעבר לבנק אחר. מחזור ההלוואה מאפשר שינוי שיפור תנאי ההלוואה והורדת החזרים חודשיים לבנק. מחזור ההלוואה מאפשר למעשה מעבר ממסלולי הלוואה יקרים למסלולי הלוואה אטרקטיבים וכדאיים יותר וכן הארכת תקופת ההלוואה, המאפשר פריסת תשלומים נוחים יותר.

 

2. במה כרוך מחזור ההלוואה?

 

מחזור הלוואה הינו תהליך בירוקרטי, מורכב, מייגע  וברב המקרים גם יקר מאוד, בפרט בכל הקשור לבנקים המסחריים. על פי רב הבנק בו נלקחה המשכנתא במקור מאפשר לבצע את המחזור אך ורק בתמורה לתשלום קנסות שונים שנועדו לפצות את הבנק על אובדן תשלומי הריבית על פי הסכם ההלוואה המקורי.

 

 

3. איך למחזר הלוואה ולחסוך עשרות אלפי שקלים ?


 

הדרך המומלצת היא להיעזר באנשי מקצוע, שיבדקו עבורכם את ההלוואה הנוכחית ואת כדאיות המחזור שלה. יועצי המשכנתא שלנו יבדקו עבורך בפגישה ראשונית ולא מחייבת את כדאיות מחזור ההלוואה שלכם.  במידה וישנה כדאיות כזו, אנו נבחן עבורך את כלל האפשרויות השונות והעדכניות שעומדות בפניך בבנקים השונים, ונבחר איתך ועבורך הלוואה חדשה בחוכמה.

 

אנו מלווים את תהליך המחזור בליווי צמוד של עו"ד, האחראי לביצוע המחזור מול המחלקה המשפטית של הבנק (פארי פאסו, מכתב כוונות) וכן אחראי לרישומים הנלווים בטאבו\מנהל מקרקעי ישראל (הערת אזהרה לטובת הבנק החדש, ביטול המשכנתא הקודמת, רישום המשכנתא החדשה).   

 

4. האם ניתן להגדיל הלוואה קיימת ?

 

אפשרות להגדיל משכנתא קיימת וליטול הלוואה לכל מטרה אכן קיימת, אולם בחינת אפשרות שכזו מורכבת  מפרמטרים רבים, וכל בקשה נבחנת לגופה.