למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי


נכס מניב הינו מושג רחב למבנים כגון משרדים, חנויות, מבני תעשייה, בניינים, בתי מלון וכו', המניבים תשואה לאורך זמן. ההלוואה מסוג זה נשענת על נכס המקרקעין ועל תזרים המזומנים שהנכס מניב.

 

בשל האופי העסקי של השקעה מסחרית, למימון ואופן מינוף העסקה השפעה דרמטית על התשואה של הנכס הנרכש ועל התשואה של ההון העצמי המושקע לצורך הרכישה. במימון נכון של העסקה, אתם יכולים ליצור החזרים חודשיים נמוכים ולחסוך עשרות אלפי שקלים של ריביות לבנק.

 

יועצי המשכנתא שלנו מתמצאים במורכבות המשפטית, המיסויית והאשראית הנחוצה לבחינת הכדאיות רכשת הנכס המניב שעל הפרק, ויפעלו למציאת מימון בתנאי אשראי אטרקטיביים ולפריסת ההלוואה לתקופה ארוכה של עד 20 שנה לתשואה מיידית על ההון העצמי שלך.

קרא עוד

מחזור הלוואה מסחרית קיימת

 

1. מה מאפשר מחזור הלוואה קיימת ?

 

מחזור הלוואה הוא למעשה כמעט כל שינוי שבעל ההלוואה מבקש לערוך בהסכם ההלוואה המקורי שלו, לרבות שינוי מסלולים או מעבר לבנק אחר. מחזור ההלוואה מאפשר שינוי שיפור תנאי ההלוואה והורדת החזרים חודשיים לבנק. מחזור ההלוואה מאפשר למעשה מעבר ממסלולי הלוואה יקרים למסלולי הלוואה אטרקטיבים וכדאיים יותר וכן הארכת תקופת ההלוואה, המאפשר פריסת תשלומים נוחים יותר.

 

2. במה כרוך מחזור ההלוואה?

 

מחזור הלוואה הינו תהליך בירוקרטי, מורכב, מייגע  וברב המקרים גם יקר מאוד, בפרט בכל הקשור לבנקים המסחריים. על פי רב הבנק בו נלקחה המשכנתא במקור מאפשר לבצע את המחזור אך ורק בתמורה לתשלום קנסות שונים שנועדו לפצות את הבנק על אובדן תשלומי הריבית על פי הסכם ההלוואה המקורי.

 

 

3. איך למחזר הלוואה ולחסוך עשרות אלפי שקלים ?


 

הדרך המומלצת היא להיעזר באנשי מקצוע, שיבדקו עבורכם את ההלוואה הנוכחית ואת כדאיות המחזור שלה. יועצי המשכנתא שלנו יבדקו עבורך בפגישה ראשונית ולא מחייבת את כדאיות מחזור ההלוואה שלכם.  במידה וישנה כדאיות כזו, אנו נבחן עבורך את כלל האפשרויות השונות והעדכניות שעומדות בפניך בבנקים השונים, ונבחר איתך ועבורך הלוואה חדשה בחוכמה.

 

אנו מלווים את תהליך המחזור בליווי צמוד של עו"ד, האחראי לביצוע המחזור מול המחלקה המשפטית של הבנק (פארי פאסו, מכתב כוונות) וכן אחראי לרישומים הנלווים בטאבו\מנהל מקרקעי ישראל (הערת אזהרה לטובת הבנק החדש, ביטול המשכנתא הקודמת, רישום המשכנתא החדשה).   

 

4. האם ניתן להגדיל הלוואה קיימת ?

 

אפשרות להגדיל משכנתא קיימת וליטול הלוואה לכל מטרה אכן קיימת, אולם בחינת אפשרות שכזו מורכבת  מפרמטרים רבים, וכל בקשה נבחנת לגופה. 

קרא עוד

עד 80% משכנתא מערך הדירה

 

הבית למשכנתאות הנה חברה מובילה במתן ייעוץ פיננסי בניהולה של עו"ד רבקה דניאלי. אנו מתמחים במשכנתאות ומייצגים משקי בית ועסקים מול המערכת הבנקאית. אנחנו פועלים למען לקוחותינו להשיג משכנתא במימון גבוה של עד 80% מימון. 


התקשרות איתנו מתחילה בפגישה ראשונית ללא תשלום עם יועץ משכנתא שלנו, שבמהלכה נבחן יחד את כל האופציות העומדות לך בבנקים השונים. העבודה שלנו היא למצוא לכם את המסלולים הנכונים בבנקים הנכונים, אפילו בסניפים הנכונים.

 

איננו מתוגמלים ע"י שום מוסד בנקאי הנמצא בניגוד אינטרסים עם נוטלי המשכנתא ועל כן אין לנו עדיפות לבנק זה כזה או אחר. אנו פועלים לייצוג האינטרסים של לקוחותנו בלבד ולמקסום תנאיהם מול המוסדות הפיננסים. אנו מלווים את לקוחותינו החל מהגשת בקשת האשראי בבנק ועד קבלת הכספים בפועל, כולל שמאות מקרקעין וליווי עורך דין צמוד ומתוגמלים על בסיס הצלחה ותוצאות בלבד.


 

קרא עוד