למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

הלוואה לפרעון חובות

 

הלוואה להתגברות על קשיים כלכליים בשיעבוד נכס 

 

כולנו נתקלים בקשיים כלכליים שונים הנובעים לעיתים מהוצאות בלתי צפויות או התנהגות כלכלית לא נכונה. הלוואה לכל מטרה בשילוב עם יועץ כלכלי של הבית למשכנתאות יכולה לעזור לכם להתגבר על קשיים מסוג זה. 

 

בניגוד לשמה המטעה של הלוואה לכל מטרה,  הבנק לא אוהב לתת הלוואות מבלי לבדוק איתך לשם מה משמשת ההלוואה. לא כל בנק ישמח לתת לך הלוואה רק לשם ההלוואה. כדי להגדיל את הסיכוים שלכם לקבלת הלוואה לכל מטרה, מומלץ לתאם פגישה עם יועצי המשכנתא שלנו. הפגישה הראשונית עם יועץ המשכנתא שלנו יכולה להיות התחלה בדרך לעתיד כלכלי טוב יותר.

 

פגישה עם יועץ המשכנתא שלנו

 

בפגישה אנו נלמד את ההתנהלות האשראית הכוללת שלך, נבחן את סך האשראים הנוכחיים ונפעל לסייע לכם לכסות הלוואות יקרות ולהחליף אותם בהלוואות אטרקטיביות וזולות יותר, עם פריסת תשלומים ארוכה, תוך העמסה חודשית מינימלית על המצב הכלכל שלכם.

 

כמה עולה השרות שלנו?

 

יועצי המשנתא שלנו יפעלו להשגת הלוואה לכל מטרה במסלולים ובריביות הרווחיים ביותר עבורכם ומתוגמלים על בסיס הצלחה בלבד. אנו מומחים ביצירת חסכון גדול בתשלום הריבית לבנקים ונחסוך לכם ריצות, בירוקרטיה ועצבים עם ביצוע הליך קצר ויעיל. הייעוץ והשרות  כוללים טיפול מקצועי ומהיר של עו"ד מול המחלקה המשפטית של הבנק להוצאת הניירת הדרושה לנטילת ההלוואה בזמן הקצר ביותר וכן טיפול ברישומים מול טאבו / מנהל ורשם המשכונות. אנו גובים שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד ומתוגמלים לפי אחוזים מהחסכון שידענו ליצור עבורכם.