למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

הלוואה לכל מטרה

 

משכנתא לכל מטרה היא הלוואה ארוכת טווח הניתנת כנגד שיעבוד דירה או בית הקיימים זה מכבר ברשותכם. כספי ההלוואה מועברים היישר לחשבונכם ויאפשרו לכם  לכסות הוצאות גדולות מסוגים שונים החל משיפוצים, השכלה גבוהה ורכישת רכב ועד לעזרה לילדים, כיסוי הלוואות קיימות ואף הקמת עסק.

 


לאילו מטרות ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?

 

בניגוד לשמה המטעה הלוואה לכל מטרה בהחלט צריכה להיות בעלת מטרה מוגדרת. חברות הביטוח והבנקים נותני הלוואה נותנים הלוואה מסוג זה עפ"י מדיניות האשראי שלהם, וככלל רואים בבקשות הלוואה לא מוגדרות סיכון ולכן הן נוטות לדחות בקשות מהסוג הזה, במיוחד כאשר מדובר בסכומים גבוהים.


 

כיצד יועצים שלנו עוזרים לכם?

 

יועצי המשכנתא המנוסים שלנו מכירים את המוצרים הפיננסים של כל הבנקים ופועלים לאישור משכנתא לכל מטרה עבור לקוחותינו בתנאם מיטביים. אנו נבדוק עבורכם את כל הפרטים הגדולים והקטנים, ונגדיל את הסיכוי לאשר את המשכנתא שלכם ולשפר את התנאים המוצעים בה. אנו מתוגמלים על בסיס הצלחה בלבד, כך שהצלחה שלנו היא הצלחה שלכם.


 

ניתן לקבל משכנתא לכל מטרה גם אם כבר יש לכם משכנתא על הדירה!

 

ניתן ליטול משכנתא לכל מטרה גם בגין דירה עם משכנתא קיימת, בכפוף למדיניות הבנקים השונים. כל בקשת משכנתא לכל מטרה שונה מרעותה ורצוי שתבחן לגופו של עניין. לא כל פתרון המתאים לשכן שלכם מתאים גם לכם בשל פרמטרים רבים ומגוונים ובניהם: מטרת המשכנתא המבוקשת, גובה האשראי המבוקש, גילאי המבקשים, המצב הפיננסי של המבקשים, שווי הנכס, ההיסטוריה האשראית של מבקשי המשכנתא, תוכניות עתידיות לסילוק המשכנתא ועוד. יועצנו יבחנו את הבקשה שלכם לגופה בפגישה ראשונית ללא עלויות ובסופה תדעו על הלוואה לכל מטרה כל מה שרציתם לדעת ולא היה מי שיספר לכם.

קרא עוד

הלוואה לפרעון חובות

 

הלוואה להתגברות על קשיים כלכליים בשיעבוד נכס 

 

כולנו נתקלים בקשיים כלכליים שונים הנובעים לעיתים מהוצאות בלתי צפויות או התנהגות כלכלית לא נכונה. הלוואה לכל מטרה בשילוב עם יועץ כלכלי של הבית למשכנתאות יכולה לעזור לכם להתגבר על קשיים מסוג זה. 

 

בניגוד לשמה המטעה של הלוואה לכל מטרה,  הבנק לא אוהב לתת הלוואות מבלי לבדוק איתך לשם מה משמשת ההלוואה. לא כל בנק ישמח לתת לך הלוואה רק לשם ההלוואה. כדי להגדיל את הסיכוים שלכם לקבלת הלוואה לכל מטרה, מומלץ לתאם פגישה עם יועצי המשכנתא שלנו. הפגישה הראשונית עם יועץ המשכנתא שלנו יכולה להיות התחלה בדרך לעתיד כלכלי טוב יותר.

 

פגישה עם יועץ המשכנתא שלנו

 

בפגישה אנו נלמד את ההתנהלות האשראית הכוללת שלך, נבחן את סך האשראים הנוכחיים ונפעל לסייע לכם לכסות הלוואות יקרות ולהחליף אותם בהלוואות אטרקטיביות וזולות יותר, עם פריסת תשלומים ארוכה, תוך העמסה חודשית מינימלית על המצב הכלכל שלכם.

 

כמה עולה השרות שלנו?

 

יועצי המשנתא שלנו יפעלו להשגת הלוואה לכל מטרה במסלולים ובריביות הרווחיים ביותר עבורכם ומתוגמלים על בסיס הצלחה בלבד. אנו מומחים ביצירת חסכון גדול בתשלום הריבית לבנקים ונחסוך לכם ריצות, בירוקרטיה ועצבים עם ביצוע הליך קצר ויעיל. הייעוץ והשרות  כוללים טיפול מקצועי ומהיר של עו"ד מול המחלקה המשפטית של הבנק להוצאת הניירת הדרושה לנטילת ההלוואה בזמן הקצר ביותר וכן טיפול ברישומים מול טאבו / מנהל ורשם המשכונות. אנו גובים שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד ומתוגמלים לפי אחוזים מהחסכון שידענו ליצור עבורכם.
 
  


 

קרא עוד

הלוואה לעסקים

 

הלוואה להקמת עסק ולהגדלת תזרים עסקי

 

1. יש לך חלום לפתוח עסק משלך?

 

2. כמה מאות אלפי שקלים לתזרים העסקי היו עוזרים לך להגדיל את הרווחיות בעסק שלך?

 

3. יש לך תזרים מזומנים חיובי בעסק ואתה שוקל לרכוש נדל"ן על שם העסק?

 

בוא נחשוב יחד מחוץ לקופסא. היועצים הכלכליים שלנו מצויידים בכל הכלים האשראיים והמשפטיים לבחון יחד אתכם את האפשרויות השונות שעומדות לכם בבנקים השונים. בפגישה ראשונית ולא מחייבת אנו נבחן יחד איתך את האשראים הקיימים, נבדוק אפשרות לנטילת אשראים חלופיים או נוספים, ונתכנן יחד את המהלכים תוך בחינת כל הזוויות המשפטיות והמיסויות.

 

אנו מומחים בתכנון אשראי אסטרטגי ויצירתי תוך יצירת חסכון גדול בתשלום הריבית לבנקים.הייעוץ והשרות כוללים טיפול מקצועי ומהיר של עו"ד החוסך לכם ריצות, בירוקרטיה ועצבים עם ביצוע הליך קצר ויעיל, ומתוגמלים על בסיס הצלחה בלבד. כך שהצלחה שלכם היא הצלחה שלנו. בוא נבחן יחד איך ההתמצאות והיצירתיות שלנו והתעוזה שלך יכולים ליצור רווחיות לך ולעסק שלך.
 
 

קרא עוד