למידע נוסף ולתיאום פגישה, מלא פרטיך ונשוב אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
גובה ההלוואה:

אודותנו

הבית למשכנתאות הנה חברה מובילה במתן ייעוץ פיננסי ומונה כלכלנים ועורכי דין ומתמחה במשכנתאות. אנו מייצגים משקי בית ועסקים מול המערכת הבנקאית.

משרדינו ממוקמים רחוב הוברמן 10 קומה 2 תלאביב.


מטרתנו ועשייתנו להשיג עבורכם את המשכנתא ופתרונות האשראי החכמים והמתקדמים ביותר הקיימים בישראל. העבודה שלנו היא למצוא לכם את המסלולים הנכונים בבנקים הנכונים, אפילו בסניפים הנכונים.

     

התקשרות איתנו מתחילה בפגישה ראשונית עם יועצי משכנתא שלנו, שבמהלכה נבחן יחד את כל האופציות העומדות בפניכם. יועצי המשכנתא שלנו מתמצאים במוצריםהפיננסים של כל הבנקים בכל רגע נתון, ויגייסו עבורכם משכנתא ארוכת טווח, שתאפשרלכם להיערך מראש לתנודות במשק, במשפחה וביכולת ההחזר שלכם בעתיד. 

  

עו"ד רבקה דניאלי: תכנון משכנתא ארוך טווח, והערכה של שינויים אפשריים בעתיד, יאפשר לכם ניהול נכון של כלכלת המשפחה וימנע מכם טעויות יקרות ולרב גם בלתי הפיכות. אנו מבינים את מורכבות המשכנתא ויודעים איך לחסוך לכם מאות אלפי שקלים.


חשוב לציין שאנו לא מתוגמלים ע"י שום מוסד בנקאי הנמצא בניגוד אינטרסים עם נוטלי המשכנתא ועל כן אין לנו עדיפות לבנק זה כזה או אחר. אנו פועלים לייצוג האינטרסים של לקוחותינו בלבד ולמקסום תנאיהם מול המוסדות הפיננסים ולהורדת עלויות האשראי. אנו מלווים את לקוחותינו החל מהגשת בקשת האשראי בבנק ועד קבלת הכספים בפועל, כולל שמאות מקרקעין וליווי עורך דין צמוד ומתוגמלים על בסיס הצלחה ותוצאות בלבד.